Latviski По русский


Nāc nodarboties ar boksu!!!


Bokss - sporta divcīņa uz ringa. Noteikumi ļauj vērst sitienus pretinieka galvas un ķermeņa priekšdaļai un sānos, taču ne zemāk par jostas vietu.
Boksa nodarbības ir ļoti aizraujošs process.Jūs nepamanisiet, cīk ātri apgūsiet labāko tehniku šī unikālā sporta veidā! Boksa nodārbības ļoti labi attīstas uz Jūsu fizisko stāvokli un Jūsu garīgo aktīvitāti.
Augstas intensitātes treniņš vīriešiem un sievietēm dažādiem sagatavotības līmeņiem. Nodarbībās notiek “sparingi”, izmantojot dažādus boksa un aizsardzības sitienus, kā arī spēka vingrinājumus.
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības 333, B korpus, 4 stāvs.
Pierakstīšanās uz nodarbībām: Tel.: 29878136, e-mail zhilinsky@inbox.lv

Komentāri (592)  |  2011-05-25 16:56  |  Skatīts: 58778x   
VLAD* - 2011-06-02 11:15
Ilja xorowij trener! Molodec

Mapk* - 2011-06-03 21:20
Iljuxa krasavec!

jvg* - 2011-06-05 23:00
Илья klassnij bokser i trener!

Женя* - 2011-06-10 22:01
очень хороший тренер, что тут говорить..когда надо и подсрачник даст, а когда не надо - не даст! =)

Artur* - 2011-07-25 21:58
Eto ja v google.lv god nazad nawol :D

Krissu Birgit * - 2015-05-13 04:53
Sveiki,

Es esmu Krissu Birgit kundze. Cienījams, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevumu, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā piemērošanas. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un ir daudz apmierināti klienti, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam zemākās likmes visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts kas pārsniedz klientu cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Nav nepieciešams sociālās apdrošināšanas numuru un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: krissubirgitloanfirm@inbox.lv tagad pieteikties aizdevumam.

Mr Weman Devlin* - 2015-06-20 21:39
riga@arcoreal.lv
info@balsts.lv
bdo@bdo.lv
bkg@bkgriga.lv
dzieti@apollo.lv
birojs@eiroeksperts.lv
vertesana@lvkv.sia.lv
latio@latio.lv
nira@nirafonds.com
latvia@ober-haus.com
projektupaligs@inbox.lv
aplese@aplese.lv
info@eksperti.lv
birojs@vertejums.lv
info@vindeks.lv

jen* - 2016-05-27 01:25
Sveiki, es esmu rakstot šo liecība, jo es esmu ļoti pateicīgs par to, ko UniCredit finanšu uzņēmumiem darīja par mani un manu ģimeni. Kad es domāju, ka nebija cerību, šī aizdevuma summa 200,000 £ kompānijas nāca un dara mana ģimene justies dzīvs atkal aizdot mums aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi 2%. Nu, man ir bijis meklējot aizdevumu, lai norēķinātos savu parādu par pēdējo trīs mēnešu laikā, es tikās scammed un paņēma manu naudu, līdz es beidzot satiku Dievs sūtīja aizdevējs. Es nekad domāja, ka joprojām ir īstas aizdevumu aizdevējiem internetā, bet uz manu vislielāko pārsteigumu es saņēmu savu aizdevumu bez izšķērdēt daudz laika. Tātad, ja jums ir, kas tur meklē aizdevumu jebkuru summu, es ieteiktu jums uz e-pastu Mrs.Grate Elita izmantojot: (bankcredit@inbox.lv)
777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy Tel: 393512646127

Sveicieni,
Mr.Jenlan

frank* - 2016-06-29 22:45
Sveiks, kā tev iet,
i piedāvāt aizdevumus no vismaz $ 5,000.00 USD un līdz maksimāli $ 90,000,000.00 USD / mārciņas / eiro) (i piedāvāt aizdevuma ilgumu no vismaz 1 gadu un ar ne vairāk kā 20 gadi) (Early aizdevuma atmaksa ir iespējama) (tiek gadā 3% procentu likme ir ļoti viegli nokļūt, ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums kesterson77@outlook.com

Mr Young Walker* - 2016-08-09 00:53
sveiki

Viņš / ir bijis meklējot legit aizdevumu aizdevējs ?? Vai jūs nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi, un sniegt personas aizdevumiem, komerciālu aizdevumu un korporatīvo aizdevumu, un visu aizdevuma veidu, ar 2% procentu, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: youngwalkerloanfinance@gmail.com

aizpildīt un iesniegt kredīta pieteikuma forma

Pilns nosaukums: .......
Valsts: ..........
Adrese: ..........
Status: ............
Žanrs: ............
Status: ......
Nodarbošanās: .........
Tālrunis: ........
pašreizējais stāvoklis darba vietā: ..
Ikmēneša ienākumi: .........
Kredīta summu, kas nepieciešama: ......
Aizdevuma ilgums: ...........
mērķis aizdevums: ......
Reliģija: ............
Vai esat piemērots pirms ....
facebook saite ............
kopija karšu skenēšanas I.D ....

Rakstiet mums: youngwalkerloanfinance@gmail.com

pateicība

Mr Young Walker

sir joel williams* - 2016-09-13 19:26
Vai jums ir nepieciešams steidzami finanšu kredīta aizdevumu?
* Ļoti ātrs un tūlītēja pārsūtīšana uz savu bankas kontu
* Atmaksa sākas astoņus mēnešus pēc tam, kad jūs saņemsiet naudu
bankas konts
* Zemu procentu likmi 2%
* Ilgtermiņa atmaksa (1-30 gadi) Garums
* Elastīga kredīta noteikumi un ikmēneša maksājums
*. Cik ilgi tas veic, lai finansētu? Pēc iesniegšanas kredīta pieteikumu
Jūs varat sagaidīt provizorisko atbildi mazāk nekā 24 stundas
finansējums 72-96 stundu laikā pēc nepieciešamo informāciju saņem
no tevis.

Sazinieties ar likumīgu un licencēto uzņēmumu, pilnvarotais
sniegt finansiālu palīdzību visiem
Lai iegūtu vairāk informācijas un kredīta pieteikuma forma

e-pasts: cashfirmarena@gmail.com


Ar laba vēlējumiem
Sir Joel Williams
CASH FIRM aizdevumu uzņēmumam
CEO
Tel: +60182913326
E-pasts: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Bishop* - 2016-09-25 18:19
Sveiki,
Es esmu bīskaps T.D Jakes, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Needs kredītu parāda konsolidāciju, ar ātrumu 2% būvniecības, nekustamā īpašuma aizdevumu, refinansēt, personas, uzņēmējdarbības mērķiem vai ārkārtas naudu? Vai Jūs esat uzņēmējs vai sievietes, kas domā paplašināt jūsu biznesa piedāvājuma aizdevumus visu veidu. ja ir interese sazinieties ar mums šodien, izmantojot (bishopjakesloancompany@gmail.com)

Freeman Finance* - 2016-09-26 09:15
Vai jūs, kas meklē patiesu aizdevumu ?? Vai jums ir nepieciešams kredīts jebkāda veida un jebkāda iemesla dēļ ?? Vai jūs meklējat iegādāties jaunu mājokli, un jums ir nepieciešams kredīts ?? Mēs esam beidzot šeit, lai palīdzētu, jo mēs piedāvājam uzticamu aizdevumus ar tikai 2% procentu likmi. Tas ir licencēta un sertificēta aizdevumu firma un jums ir 100% pārliecināti, kā iegūt šo aizdevumu no mums, kad jūs izmantot, Ieinteresētajām aizņēmēji, sazinieties ar mums tagad (Freemanloanfinance@gmail.com), www.freemanfinance.webs.com un tur nokļūt aizdevumi šodien.

Paldies.
Jamie Freeman
Tīmekļa vietne: www.freemanfinance.webs.com
tālrunis: +13234024181

john nancy* - 2016-09-29 08:37
Urgent loan Offer!!!

Good Day!!!

Are you in need of an urgent loan to settle your bill? Or you need a loan to start up up your own business? Have you been searching for a loan your country and the bank there have fail you? look no further, because a legit and trusted loan company is here again to meet all your financial needs without stress, contact (remymartinsloanfirm@gmail.com) today and with God we will meet your financial needs!!!


Sir Anchell* - 2016-10-09 23:40
Sveiki!

Vai esat kādreiz gribēja fondi, aizdevumi, finansiālu palīdzību vai nepieciešama apstiprināts aizdevējam, lai palīdzētu jums tikties ar jūsu vajadzībām? Vēlaties ieguldījumu aizdevums jūsu uzņēmumu vai jūsu bankas pagriezās jūs uz leju? Jūsu ikmēneša ienākumi ir izzūd kā rezultātā augstas procentu likmes par savu aizdevumu, kredītu vai obligācijas? Tad jums nav citas izvēles, bet, lai iegūtu ātru un uzticamu pakalpojumu. Sazinieties ar mums šodien, izmantojot anchelldouglas06@gmail.com par Legit / akreditē Kredīti un kopfondu.
Lai izmantotu Quick Uzklājiet ar; Pilns nosaukums: Aizdevumi, kas nepieciešami: Aizdevuma mērķis: Aizdevuma ilgums: Tālrunis: Adrese / Valsts:

lukas* - 2016-10-19 11:40
Ziemassvētku aizdevumu piedāvājums pieteiktos tagad !!!

Vai jūs meklējat aizdevumu, lai atzīmētu gaidāmo Xmas? vai arī jums nopietni nepieciešams aizdevuma atmaksāties rēķinus, parādus, uzsāktu savu biznesu ?? izskatās ne tālāk, jo jūsu sapnis aizdevums aizdevējs ir pienācis, lai apmierinātu jūsu finansiālās vajadzības .. sazinieties ar mums šodien pie lukasmatovickreditoffer@gmail.com

LUKAS* - 2016-10-19 11:42
Ziemassvētku aizdevumu piedāvājums pieteiktos tagad !!!

Vai jūs meklējat aizdevumu, lai atzīmētu gaidāmo Xmas? vai arī jums nopietni nepieciešams aizdevuma atmaksāties rēķinus, parādus, uzsāktu savu biznesu ?? izskatās ne tālāk, jo jūsu sapnis aizdevums aizdevējs ir pienācis, lai apmierinātu jūsu finansiālās vajadzības .. sazinieties ar mums šodien pie lukasmatovickreditoffer@gmail.com

REMY.CREDIT* - 2016-10-20 18:00
LABDIEN vai esat noguris meklē kredīti un hipotēkas, jūs esat bijis noraidīja pastāvīgi ar savu banku un citu finanšu iestāžu, mēs piedāvājam jebkura veida aizdevumu privātpersonām un korporatīvās institūcijas zemu procentu likmi 2 % apmērā. Ja jūs interesē, ņemot kredītu, nekautrējieties sazināties ar mums šodien, mēs apsolām jums piedāvāt vislabākos pakalpojumus jebkad. Dāvini mums izmēģināt, jo jums būs pārliecināt tiesu. Kādas ir jūsu finansiālajām vajadzībām? Sazinieties ar mums pa e-pastu: [remy.credit111@gmail.com] jums ir nepieciešams biznesa aizdevumu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Vai jūs vēlaties iegādāties automašīnu? Vai vēlaties refinansēt Vai jums ir nepieciešams hipotekāro kredītu? Vai jums ir nepieciešams milzīgs kapitāla sākt off jūsu biznesa priekšlikumu vai paplašināšanu? Tu esi zaudējis cerību, un jūs domājat, ka tur ir nekādi un jūsu finansiālos apgrūtinājumus, kas joprojām pastāv? Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums par iespējamo biznesa sadarbību, sazinieties ar mums pa e-pastu: [remy.credit111@gmail.com]

region beko* - 2016-11-11 13:19
reģions BEKO ir labi pazīstama ar kvalitāti aizdevumu pakalpojumus un ir izveidojusi stabilu reputāciju līdzņemšanai ārā naudu privātpersonām, es dot aizdevumus, lai cilvēkiem, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, un ieguldīt biznesā. Es uzskatu sevi laimīgs par šo iespēju būt šajā uzņēmējdarbības virzienā ar lielu entuziasmu, es gaidu pieredzi sniedzu savus labākos aizdevumu pakalpojumus jums ar zemu procentu likmi 2% ar minimālām formalitātēm
Ja kāds jautājums? don `t sazinieties ar mani uz manu e-pastu ~ regionbeko@hotmail.com


lina* - 2016-11-16 01:59
Kāds pārsteigums es tikko saņēmu aizdevumu no uzņēmuma sauc Carpa Holdings Limited, draugs man teica piemērot uzņēmumam, kur viņš arī ieguvis savu aizdevumu, tāpēc padomu man tika dota ar draugu, kurš pieprasīto aizdevumu tādā Carpa Holdings Limited, un man tika piedāvāts aizdevumu i pieprasīto, tāpēc mans padoms jums visiem ir tas, ka Carpa Holdings Limited ir viens no labākajiem uzņēmumiem pasaulē, kas dod kredītu, tādēļ, ja jums ir nepieciešama aizdevuma, jūs varat sazināties ar viņiem savā e-pastu no uzņēmuma carpaholdings@gmail.com

Harry James* - 2016-11-18 11:55
Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu rēķinus vai uzsākt jaunu biznesu, tad izskatās ne vairāk Mans vārds ir Mr Harijs James mums ir sertificēti ar aizdevumu, kas sniedz nekādu finansiālu palīdzību cilvēkiem, kas ir nepieciešama to, un šeit ir mūsu e-pasts, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu, izmantojot: harryjames420@hotmail.com

Mr.Amar Jeet* - 2016-12-01 14:14
Vai jums ir nepieciešams finansiālu palīdzību? Mēs dodam no aizdevuma 2% ar procentu likmi, ja Jums ir interese sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwild@yahoo.com) sīkāku informāciju.

* Commercial Kredīti.
* Personal Aizdevumi.
* Business Aizdevumi.
* Investīcijas Kredīti.
* Attīstība Kredīti.
* Iegāde Kredīti.
* Būvniecība aizdevumi.
* Business Aizdevumi un daudz ko citu:

mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu labu pakalpojumu veidu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwild@yahoo.com)
Ar laba vēlējumiem

Mr.Amar Jeet

khalifa Steve* - 2016-12-03 03:36

Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai jums ir atteikta aizdevumu no bankas vai finanšu iestāde, kāda iemesla dēļ. Es esmu khalifa Steve, privāts aizdevējs, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja jūs interesē? Sazinieties ar mums šodien, lai: khalifafinancialcompanies@gmail.com vai http://khalifafinancialcompany.weebly.com un saņemt savu aizdevumu šodien

NanneliHasli* - 2016-12-06 14:48
Vai jums ir nepieciešams kredīts? Mēs varam palīdzēt!

Nepieciešama steidzama atbildes reakcijas U ekonomiskās situācijas, vai jums ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus un ieguldīt sevi un finansiālā situācija jūsu ģimenes biznesa dzīves mainās plāni? Uztraukties ne vairāk kā NANNELI Hasli AIZDEVUMA SEVRICES, uzticamību saņēmējs palīdzība būs šeit pirkstu galiem, lai palīdzētu atrisināt finansiālās problēmas. Mūsu pakalpojums ir ērti, jo mēs esam laimīgi, mēs piedāvājam jums aizdevumu atlaidi 2% apmierinātību. Vairāk pētījumu un pieprasījumi, lūdzu sazinieties: nannelihasli@outlook.com


Sazinieties ar mums šodien 24/7 pakalpojumus.

nannelihasli@outlook.com

Ar cieņu,
Mrs. Nanneli Hasli
nannelihasli@outlook.com

pedroazevedo* - 2016-12-07 18:15
LABAS ZIŅAS;
Vai jūs meklējat finansiālu atbalstu? Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai samaksātu
Jūsu rēķinus vai parādus? Šī ir iespēja jūs meklējat. Mēs piedāvājam visu
Veidu aizdevumi, piemēram, uzņēmuma aizdevumiem, auto aizdevumi, riska
Capital, mājokļu kredīti, studentu kredīti vai aizdevumu pēc jūsu izvēles 2%
Procentu likme. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mums ar šo e-pastu
Adrese: pedroazevedo532@gmail.com- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ